Transport i przewóz zamrażarek

Transport i przewóz zamrażarek jest zadaniem do którego trzeba się przygotować pod różnymi kątami, ponieważ pod uwagę trzeba brać kilka ewentualności, bez których przewiezienie sprzętu AGD może zakończyć się jego uszkodzeniem. Fachowe przygotowanie zamrażarki pozwoli na uzyskanie gwarancji, że w czasie transportu nie dojdzie u niej do nawet jednego zarysowania, nie mówiąc już o poważniejszych usterkach, które skutecznie przeszkodzą w jej efektywnym użytkowaniu.

Transport i przewóz zamrażarek

Transport i przewóz zamrażarek podobnie zresztą jak transport lodówek może odbywać się w pozycji pionowej lub poziomej. Jakiej metody byśmy nie wybrali, najważniejsze jest to, by nie zapomnieć o kilku podstawowych czynnościach. Przed rozpoczęciem wynoszenia jej z domu warto zadbać o to, by zamrażarka została wyłączona kilka godzin przed czynnością. Najczęściej mowa jest o 3 lub 4 godzinach przed wynoszeniem jej z kuchni. Opróżnienie zawartości jest oczywistością. Nie chodzi tu jednak jedynie o żywność, ale także choćby nawet o szklane półki. Można je na przykład skleić taśmą, jeżeli nie ma możliwości ich wyjęcia. Drzwi zamrażarki dla bezpieczeństwa można dodatkowo skleić taśmą. W czasie jej przenoszenia nie będzie możliwe ich otworzenie, które może skomplikować całą czynność.

Osuszenie i rozmrożenie lodówki oraz przenoszenie

Transport i przewóz zamrażarek zmusza do dokonania pewnych czynności zarówno przed, jak i po. Koniecznie trzeba pamiętać o wcześniejszym rozmrożeniu oraz osuszeniu. Taka czynność powinna się odbywać w określonym czasie. Najlepiej, jeśli będzie to mieć miejsce dzień przed planowanym transportem. W celu zatrzymania rozchodzenia się nieprzyjemnego zapachu można przy okazji umyć jej wnętrze. Zamrażarkę, podobnie jak lodówkę najlepiej jest znosić w odpowiedni sposób. Najlepsza technika to oparcie ciężaru na pierwszej osobie niosącej, w tym czasie druga stara się utrzymać lodówkę pod kątem 75 stopni. Największe zamrażarki to spory ciężar. Obowiązkowo w przenosinach powinny brać udział przynajmniej dwie osoby. Dobrze jest jeżeli do dyspozycji jest jeszcze trzecia, która zajmuje się asekuracją.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader