Transport i przewóz zamrażarek

Transport i przewóz zamrażarek jest zadaniem do którego trzeba się przygotować pod różnymi kątami, ponieważ pod uwagę trzeba brać kilka ewentualności, bez których przewiezienie sprzętu AGD może zakończyć się jego uszkodzeniem. Fachowe przygotowanie zamrażarki pozwoli na uzyskanie gwarancji, że w czasie transportu nie dojdzie u niej do nawet jednego zarysowania, nie mówiąc już o poważniejszych usterkach, które skutecznie przeszkodzą w jej efektywnym użytkowaniu.

Transport i przewóz zamrażarek

Transport i przewóz zamrażarek podobnie zresztą jak transport lodówek może odbywać się w pozycji pionowej lub poziomej. Jakiej metody byśmy nie wybrali, najważniejsze jest to, by nie zapomnieć o kilku podstawowych czynnościach. Przed rozpoczęciem wynoszenia jej z domu warto zadbać o to, by zamrażarka została wyłączona kilka godzin przed czynnością. Najczęściej mowa jest o 3 lub 4 godzinach przed wynoszeniem jej z kuchni. Opróżnienie zawartości jest oczywistością. Nie chodzi tu jednak jedynie o żywność, ale także choćby nawet o szklane półki. Można je na przykład skleić taśmą, jeżeli nie ma możliwości ich wyjęcia. Drzwi zamrażarki dla bezpieczeństwa można dodatkowo skleić taśmą. W czasie jej przenoszenia nie będzie możliwe ich otworzenie, które może skomplikować całą czynność.

Osuszenie i rozmrożenie lodówki oraz przenoszenie

Transport i przewóz zamrażarek zmusza do dokonania pewnych czynności zarówno przed, jak i po. Koniecznie trzeba pamiętać o wcześniejszym rozmrożeniu oraz osuszeniu. Taka czynność powinna się odbywać w określonym czasie. Najlepiej, jeśli będzie to mieć miejsce dzień przed planowanym transportem. W celu zatrzymania rozchodzenia się nieprzyjemnego zapachu można przy okazji umyć jej wnętrze. Zamrażarkę, podobnie jak lodówkę najlepiej jest znosić w odpowiedni sposób. Najlepsza technika to oparcie ciężaru na pierwszej osobie niosącej, w tym czasie druga stara się utrzymać lodówkę pod kątem 75 stopni. Największe zamrażarki to spory ciężar. Obowiązkowo w przenosinach powinny brać udział przynajmniej dwie osoby. Dobrze jest jeżeli do dyspozycji jest jeszcze trzecia, która zajmuje się asekuracją.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader