Transport i przewóz pralek

Transport i przewóz pralek – Podczas przeprowadzek do nowego domu przenoszone są wszystkie urządzenia AGD. Są one większych rozmiarów i przede wszystkim są cięższe niż niektóre meble, dlatego do ich przenoszenie potrzebni są silni mężczyźni. Oni dają gwarancję tego, że sprzęt nie zostanie zniszczone, nie upadnie na ziemię. Firmy specjalizujące się w przeprowadzkach oraz dostawcy sprzętu proste ze sklepu doskonale wiedzą, że na transport pralek trzeba zwracać szczególną uwagę.

Szczególne środki bezpieczeństwa

Transport i przewóz pralek przebiegnie bezproblemowo w momencie, gdy będą przestrzegane pewne uniwersalne zasady, którymi kierują się doświadczeni pracownicy w branży przeprowadzek. Zasady te mówią jasno, że pralkę należy transportować w pozycji pionowej. Jeżeli nie ma możliwości ustawienia jej w takiej pozycji, konieczne jest ustawienie jej na boku. Jeżeli pralka jest ładowana od przodu, to dobrze jest położyć ją na boku bliżej którego znajduje się zasobnik proszku.

Transport i przewóz pralek – Przygotowanie do transportu

Transport i przewóz pralek nie uda się bez odpowiedniego przygotowania tej czynności. Przed odjazdem pod wskazany adres dobrze jest sprawdzić, czy drzwiczki urządzenia, szuflada zostały dokładnie zamknięte. Koniecznie należy odłączyć wąż dopływowy i spustowy. Warto także zainstalować śruby transportowe. Nie zawsze je posiadamy, ale jeśli tak zdarzy, że trafią są pod ręką, warto z nich skorzystać. Najbardziej wrażliwym miejscem, podatnym na uszkodzenia jest bęben. Jego trzeba chronić najbardziej. Ulega on najczęściej zniszczeniom podczas nieprawidłowo zabezpieczonego transportu. Częstym niedopatrzeniem, które może skomplikować transport jest nie spuszczenie pozostałej ilości wody z pralki oraz węży. Jeżeli wszystkie te wskazówki zostaną przez nas wzięte pod uwagę, można mieć pewność, że transport pralki na nawet najdłuższych trasach zakończy się powodzeniem. Specjalści na co dzień zajmujący się przewożeniem sprzętu AGD dokładnie przestrzegają wszystkich procedur. Od tego zależy ich profesjonalizm oraz ewentualne polecenia od klientów kolejnym zleceniodawców.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader