Transport i przewóz zmywarek

Transport i przewóz zmywarek – Zmywarka to jedno z najważniejszych urządzeń Artykułów Gospodarstwa Domowego. Jak to bywa w przypadku przedmiotów należących do tej grupy podczas przeprowadzek należy dokładnie zabezpieczyć je przed jazdą i niebezpieczeństwem uszkodzenia. Transport i przewóz zmywarek opiera się dokładnie na tych samych zasadach co transport lodówek czy też zamrażarek. Oczywiście są pewne różnice wynikające z racji innego zastosowania przedmiotu, i niektórych właściwości, ale rozbieżności nie są zbyt duże.

Podstawowe czynności

Dobrą ekipę od przeprowadzek poznamy już po pierwszych czynnościach związanych z przenoszeniem zmywarki do samochodu transportowego. Transport i przewóz zmywarek w profesjonalny sposób nie zaczyna się przecież w momencie, gdy sprzęt jest już w aucie. Fachowość można rozpoznać już w momencie wynoszenia go z pomieszczenia. Sposób ułożenia niesionej zmywarki jest istotny. Jej producenci dokładnie opisują w dołączanych instrukcjach sposób prawidłowego transportu. Należy się kierować tym podpowiedziami. Zmywarkę należy przenosić w pozycji jak najbardziej zbliżonej do pionowej. Wcześniej oczywiście wszystkie działania powinny zostać poprzedzone zabezpieczeniem. Zablokowanie wszystkich szuflad oraz drzwiczek jest dobrym posunięciem, które znacznie ułatwi nam transport. Doświadczeni pracownicy w ten sposób ułatwiają sobie pracę.

Transport i przewóz zmywarek

Transport i przewóz zmywarek ulicami większych polskich miast jak i w terenie niezbudowanym jest sporym problemem, ponieważ jak powszechnie wiadomo polskie drogi nie należą do najlepszych. Dodatkowo poziom jazdy polskich kierowców pozostawia wiele do życzenia. Zmywarkę trzeba więc odpowiednio zabezpieczyć na czas podróży. Dobrze jest chociażby dodatkowo unieruchomić ją za pomocą pasów. Sprzęt AGD jest przeważnie wąski i posiada duży ciężar. Odpowiednie ustawienie urządzenia w samochodzie pozwoli na poddawanie go mniejszym naciskom oraz obciążeniom podczas jazdy. Warunki panujące w środku samochodu są ważne. Odpowiednia temperatura oraz poziom wilgotności. Takie elementy mają wpływ na jakość transportu.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader