Eksmisja komornicza

Eksmisja komornicza nie kojarzy się z niczym przyjemnym, ponieważ jest to usunięcie kogoś z zajmowanego lokalu. Dzieje się to na podstawie orzeczenia wydawanego przez sąd. Eksmisja kojarzona jest przede wszystkim z koniecznością przymusowego opuszczenia lokalu mieszkalnego.

Tym zadaniem zajmuje się przede wszystkim komornik. Jednak do realizacji zadania potrzebna jest asysta firmy przeprowadzkowej, ślusarza, psychologa oraz policji.

Nasza firma od przeprowadzek posiada duże doświadczenie w tego typu zadaniach. Wiemy, że jest to ciężka praca, która wymaga siły fizycznej, ale również dużej odporność psychicznej.

Eksmisja komornicza – koszty

W przypadku, gdy dłużnicy nie chcą się wyprowadzić z lokalu bez własnej woli- eksmisja komornicza jest jedynym rozwiązaniem.

Eksmisja komornicza – Firma od przeprowadzki

Jeżeli chcesz wiedzieć jakie będą koszty związane z eksmisją przede wszystkim zadzwoń do nas teraz. Otrzymasz wycenę już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej. Dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, że często nie ma wielu informacji co jest w lokalu. Jednak niektóre informacje mogą wskazywać jaki będzie koszt usługi.

  • Czy to jest eksmisja mieszkania, firmy, restauracji, biura, warsztatu itp.
  • Jaka jest wielkością lokalu.
  • Skąd i dokąd mamy przewieźć rzeczy
  • Z którego piętra na które piętro planowana jest eksmisja
  • Czy są windy

Wiemy, że w przypadku eksmisji komorniczej musimy być przygotowani na wszystko. Dlatego na usługę przywozimy ze sobą wszelkie materiały związane z pakowaniem (kartony, folię bąbelkową, folię stretch, taśmy, papier pakowy). Jeśli chcesz już teraz zobaczyć cennik kompleksowej przeprowadzki kliknij w link.

Nasza ekipa wyposażona jest także w narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu. Posiadamy również na wyposażeniu wózki, pasy, które usprawniają proces eksmisji.

Eksmisja komornicza powinna być wykonana przede wszystkim szybko i sprawnie, dlatego w zależności od wielkości opuszczanego lokalu zapewnimy niezbędną ilość aut, a także pracowników potrzebnych do wywozu nieruchomości. Szczególnie jest to ważne w przypadku dużej odległości między punktami, gdzie odległość utrudnia wykonania usługi na dwa razy

Eksmisja komornicza – ślusarz?

Wydatki nie kończą się jedynie na konieczności przeprowadzki i zabrania wszystkich rzeczy w nowe miejsce. Dodatkowo także konieczne jest wezwanie ślusarza, który dokona wymiany zamków. Taka usługa również kosztuje. Wszystko uzależnione jest oczywiście od ilości zamków znajdujących się w drzwiach. Oczywiście komornicy bardzo często wysyłają wierzycielom wezwanie do zapłaty za takie działanie. Jeżeli Twoja kancelaria nie jest z Warszawy możemy polecić własnego sprawdzonego ślusarza, który również ma doświadczenie w eksmisjach komorniczych.

Asysta Policji w trakcie eksmisji komorniczej

Ponieważ Eksmisja przeprowadzona zgodnie z wymogami bezpieczeństwa wymaga obecności przedstawicieli władzy. Dlatego jednym z podstawowych kosztów eksmisji jest asysta policji.