Eksmisja komornicza

Eksmisja komornicza nie kojarzy się z niczym przyjemnym, ponieważ jest to usunięcie kogoś z zajmowanego lokalu lub nieruchomości na podstawie orzeczenia wydawanego przez sąd. Eksmisja kojarzona jest przede wszystkim z koniecznością przymusowego opuszczenia lokalu mieszkalnego.

Tym zadaniem zajmuje się przede wszystkim komornik. Jednak do realizacji zadania potrzebna jest asysta firmy przeprowadzkowej, ślusarza, psychologa oraz policji.

Nasza firma od przeprowadzek posiada duże doświadczenie w tego typu zadaniach, wiemy, że jest to ciężka praca, która wymaga siły fizycznej, ale również dużej odporność psychicznej. Ponieważ jest to praca często wykonywana pod presją.

Eksmisja komornicza – koszty

W przypadku, gdy dłużnicy nie chcą się wyprowadzić z lokalu bez własnej woli- eksmisja komornicza jest jedynym rozwiązaniem, które może być wprowadzone w życie.

Eksmisja komornicza – Firma od przeprowadzki

Jeżeli chcesz wiedzieć jakie będą koszty związane z eksmisją przede wszystkim zadzwoń do nas teraz, a otrzymasz wycenę już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej. Dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, że często nie ma wielu informacji co jest w lokalu, ponieważ osoba eksmitowana nie współpracuje i nie wpuszcza nikogo do lokalu. Jednak niektóre informacje mogą wskazywać jaki będzie koszt usługi.

  • Czy to jest eksmisja mieszkania, firmy, restauracji, biura, warsztatu itp.
  • Jaka jest wielkością lokalu.
  • Skąd i dokąd mamy przewieźć rzeczy
  • Z którego piętra na które piętro planowana jest eksmisja
  • Czy są windy

Wiemy, że w przypadku eksmisji komorniczej musimy być przygotowani na wszystko. Dlatego na usługę przywozimy ze sobą wszelkie materiały związane z pakowaniem (kartony, folię bąbelkową, folię stretch, taśmy, papier pakowy). Jeśli chcesz już teraz zobaczyć cennik kompleksowej przeprowadzki kliknij w link.

Nasza ekipa wyposażona jest także w narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu. Posiadamy również na wyposażeniu wózki, pasy, które usprawniają proces eksmisji.

Eksmisja komornicza powinna być wykonana przede wszystkim szybko i sprawnie, dlatego w zależności od wielkości opuszczanego lokalu zapewnimy niezbędną ilość aut, a także pracowników potrzebnych do wywozu nieruchomości. Szczególnie jest to ważne w przypadku dużej odległości między punktami, gdzie odległość utrudnia wykonania usługi na dwa razy

Eksmisja komornicza – ślusarz?

Wydatki nie kończą się jedynie na konieczności przeprowadzki i zabrania wszystkich rzeczy w nowe miejsce, dodatkowo także konieczne jest wezwanie ślusarza, który dokona wymiany zamków. Taka usługa również kosztuje. Wszystko uzależnione jest oczywiście od ilości zamków znajdujących się w drzwiach. Oczywiście komornicy bardzo często wysyłają wierzycielom wezwanie do zapłaty za takie działanie. Jeżeli Twoja kancelaria nie jest z Warszawy możemy polecić własnego sprawdzonego ślusarza, który również ma doświadczenie w eksmisjach komorniczych.

Asysta Policji w trakcie eksmisji komorniczej

Ponieważ Eksmisja przeprowadzona zgodnie z wymogami bezpieczeństwa wymaga obecności przedstawicieli władzy. Dlatego jednym z podstawowych kosztów eksmisji jest asysta policji.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader