Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki ekonomiczne

Przeprowadzki Warszawa

Ekonomiczna przeprowadzka tzw. tania przeprowadzka to taka, która nie wymaga od nas materiałów do zabezpieczenia mienia. W takim wariancie przeprowadzki gwarantujemy:

-wyniesienie rzeczy z lokalu,

-transport,

-wniesienie rzeczy do lokalu.

Taka usługa pozbawiona jest elementów ochrony mienia . W takiej sytuacji usługodawca odpowiedzialny jest za spakowanie i należyte zabezpieczenie mienia. Do tego rodzaju przeprowadzek najczęściej należą osoby chcące wykonać transport rzeczy tanio i szybko. Oferta skierowana jest do osób które nie porzebują zabezpieczać mebli do transportu, bo jest to po prostu zbędne (meble ogrodowe, regały do piwnicy). Fakt, że nie trzeba owjiać mebli folią stretch sprawia, iż oszczędzamy na czasie oraz materiałach do zabezpieczenia. W takim wariancie przeprowadzka jest znacznie krótsza i tańsza.

W tym wariancie nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenia spowodowane brakiem odpowiedniej ochrony rzeczy. Do tanich przeprowadzek należy również transport drobnych rzeczy tzn. same kartony, worki, torby, bez żadnych mebli.

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach