Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki kompleksowe

Kompleksowa przeprowadzka to usługa na najwyższym poziomie. Kompleksowa przeprowadzka skierowana jest do osób które wolą, aby wszystkie prace związane z przeprowadzką wykonała za nią profesjonalna firma od przeprowadzki. Nasza usługa gwarantuje: -Wszelkie materiały do wykonania kompleksowej przeprowadzki -Usługę pakowania rzeczy w kartony -Demontaż mebli -Zabezpieczenie mebli -Wyniesienie mienia z lokalu -Transport -Rozładunek i wniesienie rzeczy do lokalu -Zdjęcie zabezpieczeń z mebli -Montaż mebli Przeprowadzki Warszawa

Materiały Pakowe

Na kompleksową przeprowadzkę nasza ekipa przejeżdża wyposażona w niezbędne do wykonania kompleksowej przeprowadzki materiały do pakowe: -Kartony -Taśmy -Papier pakowy -Folia pęcherzykowa -Folia stretch -Worki -Wypełniacze

Usługa pakowania rzeczy w kartony

Kompleksowa przeprowadzka to przede wszystkim pakowanie rzeczy w kartony i worki. Opracowaliśmy najbardziej optymalne sposoby pakowania rzeczy, które są odpowiednio dopasowane do charakteru pakowanego przedmiotu. -Książki, szkło, poskładane ubrania, rzeczy drobne nasi pracownicy spakują do kartonów. -Pościel, zasłony, koce i luźno położone ubrania pracownicy spakują w worki, jest do dużo szybsze i tańsze rozwiązanie niż pakowanie wszystkich rzeczy w kartony. Ubrania na wieszakach spakujemy w worki 240 L w podobny sposób jak ubrania zapakowane są przy odbiorze w pralni. Jeżeli chodzi o zabezpieczenie szkła typu szklanki, talerze, kubki możemy zapewnić, że każdy element będzie zapakowany osobno w papier pakowy. Rzeczy bardziej delikatne takie jak porcelana, kryształy, obrazy, żyrandole, rzeźby itp. zabezpieczone zostaną folią pęcherzykową. Wszystko oczywiście pakujemy do kartonów i opisujemy co się w nich znajduje, oraz z jakiego pomieszczenia jest wynoszone.

Montaż i demontaż

Nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do wykonania demontażu i montażu mebli. Do takich mebli najczęściej należy szafa trzydrzwiowa, łóżko małżeńskie z materacem, szafa narożna, łóżko piętrowe, meblościanki, oświetlenie, karnisze, półki wiszące. Jeżeli masz takie meble musisz wziąć pod uwagę, że czas Twojej przeprowadzki wydłuży się.

Zabezpieczenie mebli

Meble zabezpieczamy folią stretch tak aby unieruchomić wszystkie drzwiczki i szuflady, dzięki temu przenoszenie mebli jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo meble owinięte folią stretch zabezpieczone są także przed zewnętrznymi warunkami typu kurz, deszcz, śnieg, brud. Zabezpieczenie mebli folią stretch usztywnia konstrukcję mebla zabezpieczając go tym samym przed zbytnim przeciążeniami w miejscach łączeń.

Wyniesienie mienia z lokalu

Pracownicy na początku rozstawiają się miedzy samochodem, a lokalem podając między sobą paczki, tym samym oczyszczają sobie lokal z przeszkód i przygotowują drogę do wyjścia z większymi gabarytami. Dla usprawnienia procesu wynoszenia rzeczy z lokalu nasza ekipa wyposażona jest w wózki, oraz profesjonalne pasy do noszenia gabarytów.

Transport

Transport rzeczy odbywa się samochodami przystosowanymi do przeprowadzek, wyposażonymi w windę, która usprawnia załadunek i rozładunek zwłaszcza ciężkich przedmiotów. Samochody wyposażone są również w zaczepy do pasów, oraz pasy dzięki którym można zabezpieczyć ładunek. Na każdym samochodzie znajdują się również koce transportowe, które zabezpieczają meble w trakcie transportu przed ocieraniem się o inne powierzchnie. Tak przygotowany samochód jest kompleksowo przygotowany do przeprowadzki.

Rozładunek

Nasi pracownicy rozładują mienie do wskazanych pomieszczeń według opisów na kartonach. W trakcie przynoszenia rzeczy zdejmą folię stretch, zmontują meble, oraz ustawią rzeczy we wskazanych miejscach. Zależnie od warunków i potrzeby klienta istnieje możliwość bieżącego rozpakowywania kartonów i worków.

Przeprowadzka kompleksowa to rodzaj przeprowadzki najbardziej komfortowej dla klienta, to bardzo dogodne rozwiązanie dla każdego kto nie ma czasu, siły, ani nerwów.

Nasza firma oferuje profesjonalne:

-Kompleksowe przeprowadzki mieszkania -Kompleksowe przeprowadzki domu -Kompleksowe przeprowadzki biura -Kompleksowe przeprowadzki firmy

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową w pełni przygotowaną do wykonania kompleksowych przeprowadzek, posiadamy:

- Rzetelną obsługę doradczą, która na wstępie zaleci odpowiednią ilość osób, oraz oszacuje czas, oraz koszty przeprowadzki. - Wyszkolonych, oraz zgranych pracowników, dzięki którym przeprowadzka idzie w sposób profesjonalny i zorganizowany. - Specjalistyczny sprzęt, wózki, pasy, ślizgi, dyspensery, markery, koce ochronne, usprawniające proces przeprowadzki, - Narzędzia pomocne w demontażu i montażu mebli oraz wyposażenia mieszkania: wkrętarkę, bity, klucze nasadkowe, klucze płaskie, zestaw grzechotek, śrubokręty, klucz francuski do pralki, imbusy. - Posiadamy również własny sklep z materiałami do kompleksowej przeprowadzki . Mamy na Twoją przeprowadzkę do dyspozycji bez ograniczeń kartony, taśmy, folię bąbelkową, folię stretch, worki foliowe, papier pakowy. - Ubezpieczenie które gwarantuje Twoim rzeczom jak i otoczeniu bezpieczeństwo.

W zakres naszych usług wchodzi:

- Doradztwo w przeprowadzce - Pakowanie drobnych rzeczy do kartonów i worków z szaf, regałów, półek, szuflad i innych. - Demontaż mebli oraz wyposażenia mieszkania - Zabezpieczenie mienia - Zniesienie mienia - Zabezpieczenie rzeczy pasami, na samochodzie - Transport - Wniesienie mienia do docelowych pomieszczeń - Zdjęcie zabezpieczeń przedmiotów - Montaż mebli oraz wyposażenia mieszkania - Ustawienie przedmiotów w docelowych miejscach - Posprzątanie po przeprowadzce w tym zabranie materiałów po przeprowadzce.

Dodatkowo w zakres naszych usług wchodzi transport pianin i fortepianów.

Mamy również w ofercie opróżnianie pomieszczeń: mieszkań, piwnic, strychów, domów, garaży i innych. Mamy do dyspozycji kontenery od 1,5 m3 do 7 m3.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach