Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki firm Warszawa

Działamy szybko i skutecznie! Wiemy, że przeprowadzki biur, przeprowadzki firm itd. wymagają dokładnego zaplanowania przeprowadzki. W tym przypadku najważniejszy jest czas i sprawność wykonywanych usług. Wiemy że każdy dzień przestoju to niepotrzebne koszty. Zależnie od wielkości firmy na przeprowadzkę przyjeżdża odpowiednio duża grupa profesjonalistów. W Warszawie możemy wykonywać przeprowadzki 24h na dobę nie tracąc zbędnego czasu. Chociaż naszą specjalnością są " przeprowadzki Warszawa " organizujemy także przeprowadzki do innych miast na terenie całej Unii Europejskiej.

Wiele firm, które pragną się rozwijać i zwiększać swoje możliwości na pewnym etapie będzie wymagać przeprowadzki. Bez względu na to czy ma się to stać wkrótce, czy w dalszej i nieokreślonej przyszłości, to właściciele firm mają tę świadomość, że dotychczas zajmowany lokal okaże się nieadekwatny do ich potrzeb. Przyczyn może być wiele. Najczęściej wchodzą w grę zmiana lokalu na większy lub lokalizacji na korzystniejszą z perspektywy prowadzenia biznesu i przyciągania nowych klientów. Samo znalezienie nowego miejsca to jedynie część niezbędnego do zrealizowania zadania. Prawdziwy praktyczny i strategiczny kłopot niejednokrotnie sama przeprowadzka. Jak wszystko przetransportować i niczego nie uszkodzić? Nie ma sensu z porywaniem się z motyką na słońce. Prywatnym czy zwykłym służbowym samochodem jest to raczej nie do zrobienia. A na pewno nie dostatecznie szybko. Komplikacji można naprawdę bardzo łatwo uniknąć. Wystarczy jedynie zwrócić się do odpowiedniej firmy transportowo-przeprowadzkowej. Wtedy to jej ekipa zajmie się i logistyką i praktyką tak, żeby wszystko poszło jak najszybciej oraz jak najsprawniej, bo o to przecież w tym wszystkim chodzi.

Nasza właśnie firma jest doskonałym wyborem w tej dziedzinie. W branży warszawskich i podwarszawskich przeprowadzek biurowych funkcjonujemy od wielu lat. Jak sugeruje sama nasza nazwa, zajmujemy się tym naprawdę elegancko. Potwierdzają to nasze niezwykle bogate referencje i rzesze ufających nam i w pełni zadowolonych klientów. Wszystko to dlatego, że oferujemy naprawdę najwyższe standardy, jeśli chodzi o przeprowadzki firm. Świadczy o tym również fakt, że wiele zleceń realizujemy dzięki temu, że zostaliśmy poleceni przez naszych poprzednich klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że cechuje nas pełen profesjonalizm. Ośmielimy się nawet stwierdzić, że dwustuprocentowy, bo wiemy, że czasem sto procent normy to za mało. My wykraczamy poza normę i dajemy coś więcej. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że przenoszenie firmy to nie byle fraszka i że nie organizuje się tego spontanicznie z godziny na godzinę. To konieczność dokładnego zaplanowania terminu i zmieszczenia się w przeznaczonym czasie, ponieważ każdy dzień przestoju oznacza niestety spore straty. A na te oczywiście, rzecz w pełni zrozumiała, nikt nie może sobie pozwalać. Wielkość ekipy uzależniamy od tego, jak wielkiej firmy przeprowadzką mamy się zajmować. Wszyscy nasi ludzie to prawdziwi oraz godni zaufania ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy i swoich obowiązkach. Dzięki ich pracy przenoszenie firmy przebiega niezwykle szybko i sprawnie, bez zbędnych strat w sprzęcie.

Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Zależnie od wybranego modułu przeprowadzki możemy nie tylko zająć się transportem oraz znoszeniem i wnoszeniem sprzętów, lecz także jego uprzednią segregacją, zabezpieczeniem oraz ponownym zamontowaniem we właściwe miejsce na nowym lokalu. Współpracując z nami nie ryzykujesz uszkodzenia sprzętu ani niepotrzebnej zwłoki. Tak ważnej sprawy jak przeprowadzka firmy nie powierza się byle komu. Postaw więc na firmie o ogromnym doświadczeniu w tej właśnie branży.

NOWOŚĆ - Pojemniki plombowane na wynajem

Warunki wynajmu: 2 zł/dziennie za 20 szt., 1,75 zł/dziennie za 30-40 szt. oraz 1,50 zł/dziennie za sztukę od 41 szt. i więcej, minimalny wynajem to 20 szt. oraz min. 7 dni (dla podanej kalkulacji kosztorys wynosi 315 zł netto). Odbiór osobisty z naszego biura na Bielanach (Księżycowa 76) lub dowieziemy w cenie już od 50 zł netto (cena transportu zależna od ilości sztuk).

CENNIK przeprowadzek dla firm:

 • Ekonomicznie (tanio)
  (transportujemy tylko kartony, bez pakowania i zabezpieczenia)
  40 zł/osobę, min. 3h
 • Standardowo
  (bez pakowania, z zabezpieczeniem folią stretch i bąbelkową)
  50 zł/osobę, min. 3h
 • Kompleksowo
  (z pakowaniem w kartony i zabezpieczeniem folią stretch i bąbelkową)
  60 zł/osobę, min. 3h
 • Powierzchnia transportowa 18 m3: 50 zł/godz.
 • Powierzchnia transportowa 36 m3: 100 zł/godz.
 • Powierzchnia transportowa 54 m3: 150 zł/godz.

Przeprowadzki Warszawa

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach