Przeprowadzki galerii sztuki

Przeprowadzki galerii sztuki – W wielu przypadkach prezentacje znajdujące się w galeriach wzbudzają zachwyt osób, które przychodzą do nich specjalnie po to, żeby zobaczyć, jakie są współczesne trendy, jeżeli chodzi o dzieła artystyczne. Obrazy, rysunki, czy fotografie, jakie możliwe są do zobaczenia w galeriach, stanowią doskonałą alternatywę dla tego wszystkiego, co występuje w środkach masowego przekazu, gdzie chodzi przede wszystkim o skandal, a nie walor artystyczny. Na szczęście są jeszcze miejsca, w których zwraca się uwagę na treść, a nie tylko na formę.

Zmiana adresu

Zapewne miłośnicy galerii bywają bardzo przywiązani do miejsca, w którym ona się znajduje, jednak bywają takie chwile w życiu, kiedy z jakiś powodów trzeba znaleźć nowe miejsce do realizacji swojej kulturalnej misji. Zazwyczaj chodzi o drastyczną podwyżkę czynszu, albo o wypowiedzenie umowy najmu. Bez względu na to, jaki jest powód powstania konieczności przeprowadzki galerii, można się tym zajmować samodzielnie, albo postawić na sprawdzoną firmę transportową, która posiada już niezwykle bogate doświadczenie, jeżeli chodzi o tego rodzaju usługi. Oczywiście, zajmuje się nie tylko przewożeniem wyposażenia galerii, ale również wielu innych miejsc, w których znajdują się dzieła kultury.

Przeprowadzki galerii sztuki

Wiadomo, że w zakresie świadczonych usług będzie przewóz mebli, jak również innych elementów wyposażenia galerii, ale i eksponatów, które muszą znaleźć się w nowym miejscu w stanie, umożliwiającym ich pokazywanie. Nie może dojść do jakiegokolwiek uszkodzenia dzieła sztuki, z czego pracownicy tej firmy doskonale zdają sobie spraw. Dla nich przeprowadzki galerii oraz innych takiego rodzaju ośrodków to za każdym razem poważne wyzwanie, z którego trzeba wywiązać się oczywiście jak najlepiej.

Ile to kosztuje?

Wraz z wysoką jakością usług, świadczonych przez firmę, oferującą przeprowadzki galerii, nie idzie na szczęście duży koszt. Ma to duże znaczenie szczególnie w kontekście ograniczonych środków finansowych, jaki zapewne dysponuje centrum kultury, jakim jest na przykład galeria. Pieniądze przydadzą się na inny cel.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader