Przeprowadzki Łomianki

Z czym kojarzy się przeprowadzka? Większości z nas na pewno z bałaganem, zamieszaniem, stresem i stratą czasu. Samo spakowanie wszystkich gromadzonych latami przedmiotów zajmuje mnóstwo czasu, a jeśli do tego dodamy konieczność ich przetransportowania i rozpakowania na miejscu, to nietrudno domyślić się, że większość osób wolałaby uniknąć takich niedogodności. Można to zrobić w prosty sposób – wystarczy skorzystać z usług naszej firmy, która oferuje kompleksowe przeprowadzki Łomianki. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne materiały, dzięki którym zabezpieczenie mienia nie sprawia najmniejszych trudności. Mamy wieloletnie doświadczenie, więc możemy zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność.

Przeprowadzki w Łomiankach dla każdego

Z naszej oferty może skorzystać dosłownie każdy – zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz flotą pojazdów, dzięki czemu możemy zapewnić przewóz nawet niewymiarowych przedmiotów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którym bez obaw można powierzyć swoje mienie. Z nami przeprowadzka odbędzie się szybko i sprawnie, a całe mienie dotrze na miejsce przeznaczenia w doskonałym stanie. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki w Łomiankach dla każdego, kto ceni wysoki poziom usług i terminowość.

Usługi specjalistyczne dla firm i klientów indywidualnych

Nasza oferta obejmuje także różnego rodzaju usług specjalistyczne. W ich zakres wchodzi m.in. transport fortepianów i pianin, antyków oraz innych przedmiotów wielkogabarytowych. Możemy również przetransportować całe stanowiska pracy, linie produkcyjne, serwery, kasy pancerne, czy sejfy. Naszym klientom oferujemy także usługi utylizacyjne, dzięki którym mogą w łatwy sposób pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i sprzętów. Ceny usług ustalane są indywidualnie, w zależności od oczekiwań i potrzeb klienta. Zapewniamy dogodne terminy i możliwość zamówienia przeprowadzki na czas weekendu, czy poza godzinami pracy.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader