Magazynowanie przeprowadzki

Magazynowanie przeprowadzki wykonujemy przede wszystkim dla osób prywatnych, firm a także dla instytucji. Zajmujemy się tym od wielu lat, dlatego współpracujemy wieloma dostawcami. Do wyboru masz różne rodzaje magazynowania m.in. magazyny w budynkach z prywatnymi boksami, kontenery, garaże także magazyny na prywatnej posesji. Przechowamy dla Ciebie zarówno drobne rzeczy jak i urządzenia, maszyny i pojazdy.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Przeprowadzki + Magazynowanie

Zależnie od Twojej potrzeby znajdziemy dla Ciebie odpowiednie pomieszczenie wraz z dodatkowymi usługami, dlatego zapoznaj się z możliwościami jakie oferujemy.

Dodatkowe usługi związane z magazynowaniem

  • Powiedz jaka wielkość powierzchni Cię interesuje, jeśli nie wiesz tego, to przedstaw listę, oraz ilość rzeczy, które chcesz magazynować
  • Zastanów się czy potrzebujesz dodatkowo obecność ochrony Twojego mienia przez firmę ochroniarską?
  • Poinformuj nas czy interesuje Cię aby na posesji gdzie znajdują się magazyny był dodatkowo monitoring
  • Z pewnością może Cię zainteresować kontrola dostępu w magazynach dzięki której masz dostęp 24h/7, chcesz tak?
  • Ponieważ wiele magazynów oprócz standardowego zamka w ofercie posiada dodatkową kłódkę, który dostarcza klient, daj znać czy potrzebujesz takiej opcji?
  • Magazyny oferują wózki transportowe, dlatego daj znać czy pomocna będzie dla Ciebie dostępność wózków transportowych?
  • Z pewnością możliwość wyboru pomieszczenia magazynowego na parterze to kolejne udogodnienie, które jest równie przydatne co wózki transportowe. Z pewnością przyda się takie rozwiązanie szczególnie że niektóre magazyny znajdują się w podpiwniczeniach do których nie ma dostępnej windy.

Kompleksowa przeprowadzka i magazynowanie

Naszą sztandarową usługą są przede wszystkim kompleksowe przeprowadzki, czyli tzw. przeprowadzki z pakowaniem rzeczy do kartonów. Jest to szczególnie ważne, gdy rzeczy z przeprowadzki najpierw jadą do magazynu do przechowania, a następnie do lokalu docelowego. Kartony w trakcie transportu mieszają się, istotne jest to, aby były dobrze podpisane w trakcie pakowania. Dzięki temu w trakcie rozładunku zostaną dostarczone do docelowych pomieszczeń.

Dobrą praktyką jest, aby ta sama firma co realizuje przeprowadzkę do magazynu, również wykonywała transport z magazynu do mieszkania. Dzięki temu nie ma możliwości na zrzucanie odpowiedzialności na inną firmę, a Ty masz poczucie komfortu. Dobrze, żeby na przeprowadzce były te same osoby, dzięki temu czas wykonania usługi będzie na pewno sprawniejszy. W szczególności jeśli chodzi o montaż wcześniej zdemontowanych mebli.

Transport i magazynowanie przeprowadzki

Jeżeli interesuje Cię załadunek, transport i rozładunek daj o tym znać wcześniej abyśmy mogli zarezerwować dla Ciebie czas i pracowników. Do takich zadań posiadamy przede wszystkim  flotę aut, a także doświadczony personel który udostępniamy 24h/7

Transport Przeprowadzki Magazynowanie

Transport Przeprowadzki Magazynowanie Warszawa

Błąd: Brak formularza kontaktowego.