Relokacja biur

Relokacja biur charakteryzują się tym, że całe przedsięwzięcie odbywa się w jednym biurowcu na terenie jego pięter, a wykonanie musi być przeprowadzone zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Do wykonania tego zadania niezbędna będzie bezpłatna wycena. Nasz pracownik przyjedzie na wskazany przez Państwa adres w celu wizji lokalnej, dzięki temu będziemy mogli wstępnie oszacować koszt oraz czas wykonania tej usługi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowo-przeprowadzkowej. Mieliśmy przyjemność świadczyć relokacje biur wielu największym firmom na terenie całej Polski. Nasz personel posiada odpowiednie doświadczenie oraz zaplecze techniczne. Do realizacji przemieszczenia biura korzystamy z materiałów przeprowadzkowych najwyższej jakości. Nasze kartony są zawsze nowe, czyste dzięki temu wszystkie dokumenty, segregatory, teczki docierają w nienaruszonym stanie.

Mimo to, że relokacja odbywa się na terenie jednego budynku zabezpieczamy meble folią stretch po to, aby szuflady oraz drzwiczki nie otwierały się co grozi wyłamaniem elementu. Każda ekipa wyposażona jest w elektro narzędzia do ewentualnego demontażu, montażu co znacząco usprawnia proces relokacji.

Relokacja biur – Często w biurach możemy spotkać różnego rodzaju gabaryty ważące powyżej 100kg, np.:

  • sejfy
  • ksera biurowe (kombajny)
  • plotery
  • szafy pancerne
  • serwery
  • szafy rakowe

Duża liczba klientów myśli, że jest to problem przy realizacji usługi, lecz nie dla nas. Nasza firma posiada odpowiedni sprzęt do relkoacji gabarytów, min.:

  • rolki transportowe
  • wózki
  • schodołazy
  • podnośniki

Oferta skierowana jest do firm i instytucji, działamy na terenie całej Polski 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Jeśli nasza oferta zainteresowała Państwa zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 509-191-217 w celu ustalenia szczegółów.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader