Transport cieplarek

Transport cieplarek to transport bardzo ciężkiego oraz bardzo delikatnego urządzenia z uwagi na to, że zawiera w sobie delikatne elementy elektroniczne, wrażliwe na wstrząsy. Cieplarki są to urządzenia do zastosowania laboratoryjnego, dlatego też usługa skierowana jest przede wszystkim do producentów oraz użytkowników sprzętu laboratoryjnego, takich jak laboratoria chemiczne, ośrodki badawcze, instytucje naukowe i rozwojowe.

Transport i przewóz cieplarki to wyzwanie, które wymaga szczegółowego przygotowania. Na proces transportu cieplarek składa się etap załadunku, transportu, rozładunku oraz wniesienia do docelowego pomieszczenia. Niekiedy zdarza się, że cieplarka musi znaleźć się na piętrze nie wyposażonym w dźwig osobowy bądź towarowy (potocznie nazywany windą). W takich sytuacjach proces realizacji usługi jest w znacznym stopniu utrudniony oraz zwiększa się ryzyko poprawnego jej wykonania. Na szczęście nasza firma posiada niezbędne doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz niezbędne maszyny i narzędzia, dzięki którym można łatwiej i bezpieczniej wykonać usługę wniesienia cieplarki.

Transport cieplarek Warszawa i okolice

Pierwszym krokiem dla klienta jest poinformowanie nas odnośnie typu cieplarki, jej wymiarów oraz wagi urządzenia lub urządzeń, które mamy przewozić. Bardzo dobrym pomysłem jest przekazanie nam dokładnego modelu urządzenia wraz ze specyfikacją techniczną, dzięki czemu dopasujemy proces transportowy jak najdokładniej. Wszystkie powyższe informacje pozwalają nam ustalić ile osób będzie potrzebnych do wykonania usługi wniesienia cieplarki oraz jakie urządzenia lub maszyny mogą okazać się niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego transportu. Istotne są również informacje odnośnie lokalizacji załadunku oraz rozładunku, w szczególności interesują nas informacje na temat łatwości podjazdu, piętra, obecności windy oraz szerokości przestrzeni w miejscach newralgicznych, które mogą utrudnić transportu (szerokość, wysokość oraz kąt nachylenia klatek schodowych, przestrzeni firmowej, obecność schodów, zakrętów, zwężeń i typ podobnych). Na koniec potrzebujemy kontaktów do osób odpowiedzialnych, które będą obecne za załadunku oraz rozładunku, aby dokładnie ustalić usługę transportu cieplarki i zapewnić zadowolenie klienta.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader