Transport cieplarek

Transport cieplarek to transport bardzo ciężkiego oraz bardzo delikatnego urządzenia z uwagi na to, że zawiera w sobie delikatne elementy elektroniczne, wrażliwe na wstrząsy. Cieplarki są to urządzenia do zastosowania laboratoryjnego, dlatego też usługa skierowana jest przede wszystkim do producentów oraz użytkowników sprzętu laboratoryjnego, takich jak laboratoria chemiczne, ośrodki badawcze, instytucje naukowe i rozwojowe.

Transport i przewóz cieplarki to wyzwanie, które wymaga szczegółowego przygotowania. Na proces transportu cieplarek składa się etap załadunku, transportu, rozładunku oraz wniesienia do docelowego pomieszczenia. Niekiedy zdarza się, że cieplarka musi znaleźć się na piętrze nie wyposażonym w dźwig osobowy bądź towarowy (potocznie nazywany windą). W takich sytuacjach proces realizacji usługi jest w znacznym stopniu utrudniony oraz zwiększa się ryzyko poprawnego jej wykonania. Na szczęście nasza firma posiada niezbędne doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz niezbędne maszyny i narzędzia, dzięki którym można łatwiej i bezpieczniej wykonać usługę wniesienia cieplarki.

Transport cieplarek Warszawa i okolice

Pierwszym krokiem dla klienta jest poinformowanie nas odnośnie typu cieplarki, jej wymiarów oraz wagi urządzenia lub urządzeń, które mamy przewozić. Bardzo dobrym pomysłem jest przekazanie nam dokładnego modelu urządzenia wraz ze specyfikacją techniczną, dzięki czemu dopasujemy proces transportowy jak najdokładniej. Wszystkie powyższe informacje pozwalają nam ustalić ile osób będzie potrzebnych do wykonania usługi wniesienia cieplarki oraz jakie urządzenia lub maszyny mogą okazać się niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego transportu. Istotne są również informacje odnośnie lokalizacji załadunku oraz rozładunku, w szczególności interesują nas informacje na temat łatwości podjazdu, piętra, obecności windy oraz szerokości przestrzeni w miejscach newralgicznych, które mogą utrudnić transportu (szerokość, wysokość oraz kąt nachylenia klatek schodowych, przestrzeni firmowej, obecność schodów, zakrętów, zwężeń i typ podobnych). Na koniec potrzebujemy kontaktów do osób odpowiedzialnych, które będą obecne za załadunku oraz rozładunku, aby dokładnie ustalić usługę transportu cieplarki i zapewnić zadowolenie klienta.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader