Transport i przewóz regałów

Transport i przewóz regałów nie jest zadaniem prostym, ponieważ często mają one duże rozmiary i konieczny jest ich demontaż. Zdanie się w tym przypadku na własne możliwości często okazuje się nie tyle trudne, co wręcz niewykonalne. Z tego właśnie względu warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Trudności wynikają przede wszystkim z tego, że każdy regał jest inny, przez co przewóz stwarza realne problemy. Regały mogą być wykonane z drewna, metalu czy plastiku, ale zawsze są ciężkie i bardzo nieporęczne. Raczej niemożliwe jest samodzielne zniesienie po schodach tego rodzaju mebli. Może się bowiem okazać, że nie zmieszczą się one w drzwiach czy na zakręcie korytarza lub klatki schodowej.

Na pewno takie kłopoty nie są przyjemne, ale często tak właśnie wygląda próba samodzielnego przetransportowania regałów. Oprócz przenoszenia problemem może być także znalezienie odpowiedniego pojazdu, w którym meble można bezpiecznie przewieźć. Regały raczej nie zmieszczą się do auta osobowego, zwłaszcza jeśli jest ich kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt. Z tego właśnie względu zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie wyspecjalizowanej ekipy, która wykona fachowy demontaż i zadba o prawidłowe zabezpieczenie regałów. Fachowa usługa obejmuje m.in. zdjęcie nadstawek, odkręcenie od siebie elementów regału oraz zabezpieczenie mebli za pomocą folii stretch. W razie konieczności podkładane są filce, chroniące podłogę oraz regały przed zniszczeniem.

Transport i przewóz regałów Warszawa i okolice

Regały można też transportować w całości, choć wymaga to nieco więcej pracy i lepszego zabezpieczenia. Meble powinny być znoszone przez dwie osoby, przy czym jedna powinna schodzić po schodach tyłem, a druga przodem. Jeśli jest taka możliwość, to można spróbować przenosić regały nad poręczami, aby uniknąć porysowania ścian. W przypadku, gdy regał jest wykonany z materiału mało odpornego na uszkodzenia, warto dodatkowo zabezpieczyć rogi za pomocą folii bąbelkowej. Zatrudnienie specjalistycznej firmy przeprowadzkowej to w przypadku regałów zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]