Transport i przewóz regałów

Transport i przewóz regałów nie jest zadaniem prostym, ponieważ często mają one duże rozmiary i konieczny jest ich demontaż. Zdanie się w tym przypadku na własne możliwości często okazuje się nie tyle trudne, co wręcz niewykonalne. Z tego właśnie względu warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Trudności wynikają przede wszystkim z tego, że każdy regał jest inny, przez co przewóz stwarza realne problemy. Regały mogą być wykonane z drewna, metalu czy plastiku, ale zawsze są ciężkie i bardzo nieporęczne. Raczej niemożliwe jest samodzielne zniesienie po schodach tego rodzaju mebli. Może się bowiem okazać, że nie zmieszczą się one w drzwiach czy na zakręcie korytarza lub klatki schodowej.

Na pewno takie kłopoty nie są przyjemne, ale często tak właśnie wygląda próba samodzielnego przetransportowania regałów. Oprócz przenoszenia problemem może być także znalezienie odpowiedniego pojazdu, w którym meble można bezpiecznie przewieźć. Regały raczej nie zmieszczą się do auta osobowego, zwłaszcza jeśli jest ich kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt. Z tego właśnie względu zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie wyspecjalizowanej ekipy, która wykona fachowy demontaż i zadba o prawidłowe zabezpieczenie regałów. Fachowa usługa obejmuje m.in. zdjęcie nadstawek, odkręcenie od siebie elementów regału oraz zabezpieczenie mebli za pomocą folii stretch. W razie konieczności podkładane są filce, chroniące podłogę oraz regały przed zniszczeniem.

Transport i przewóz regałów Warszawa i okolice

Regały można też transportować w całości, choć wymaga to nieco więcej pracy i lepszego zabezpieczenia. Meble powinny być znoszone przez dwie osoby, przy czym jedna powinna schodzić po schodach tyłem, a druga przodem. Jeśli jest taka możliwość, to można spróbować przenosić regały nad poręczami, aby uniknąć porysowania ścian. W przypadku, gdy regał jest wykonany z materiału mało odpornego na uszkodzenia, warto dodatkowo zabezpieczyć rogi za pomocą folii bąbelkowej. Zatrudnienie specjalistycznej firmy przeprowadzkowej to w przypadku regałów zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader