Transport przewóz rozładunek i wnoszenie bonet

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet – Boneta chłodnicza (mroźnicza) służy do przechowywania produktów mrożonych takich jak ryby, owoce, mięso, warzywa mrożone, jak również do przechowywania produktów pochodzenia chemicznego. Są stosowane w gastronomi, przemyśle, sklepach samoobsługowych, sklepach osiedlowych oraz marketach małych i większych.

Oferta transportu, rozładunku i wnoszenia bonet chłodniczych skierowana jest przede wszystkim do producentów, dystrybutorów oraz sprzedawców sprzętu chłodniczego, jak również do małych przedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu sklepowego.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet wymaga profesjonalnego podejścia ze względu na wagę i wielkość oraz delikatność sprzętu. Waga bonet chłodniczych waha się średnio od 100 do 400 kg i jest przez naszą firmę traktowana jako gabaryt. Podczas transportu, rozładunku i wnoszenia bonet bierze udział optymalna ilość pracowników, przeważnie od 2 do 6 osób.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet Warszawa i okolice

Jako profesjonalna firma transportowo-przeprowadzkowa posiadamy niezbędny sprzęt techniczny oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. W skład sprzętu wchodzą pasy, wózki, schodołazy, podnośniki, platformy oraz cięższy sprzęt taki jak wózek widłowy, winda dekarska a w niektórych przypadkach HDS, czyli samochód z dźwigiem.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet chłodniczych należy zlecać przede wszystkich firmom z wieloletnim doświadczeniem w transporcie gabarytów. W szczególności ważna jest tutaj kwestia ubezpieczenia, które nasza firma posiada i regularnie zwiększa jego wartość, która obecnie wynosi pół miliona złotych ubezpieczenia ogólne oraz od zdarzeń losowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani transportem, rozładunkiem i wnoszeniem bonet chłodnicznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wycena odbywa się drogą telefoniczną, pocztą elektroniczną bądź podczas wizji lokalnej w miejscu załadunku.

Usługę transportu, rozładunku i wnoszenia bonet chłodnicznych wykonujemy całodobowo, wiemy, że w centrach handlowych załadunki i rozładunki mogą się odbywać jedynie w godz. do tego przeznaczonych, często wieczornych i nocnych od 21.00.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader