Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet – Boneta chłodnicza (mroźnicza) służy do przechowywania produktów mrożonych takich jak ryby, owoce, mięso, warzywa mrożone, jak również do przechowywania produktów pochodzenia chemicznego. Są stosowane w gastronomi, przemyśle, sklepach samoobsługowych, sklepach osiedlowych oraz marketach małych i większych.

Oferta transportu, rozładunku i wnoszenia bonet chłodniczych skierowana jest przede wszytkim do producentów, dystrybutorów oraz sprzedawców sprzętu chłodniczego, jak również do małych przedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie handlu sklepowego.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet wymaga profesjonalnego podejścia ze względu na wagę i wielkość oraz delikatność sprzętu. Waga bonet chłodniczych waha się średnio od 100 do 400 kg i jest przez naszą firmę traktowana jako gabaryt. Podczas transportu, rozładunku i wnoszenia bonet bierze udział optymalna ilość pracowników, przeważnie od 2 do 6 osób.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet Warszawa i okolice

Jako profesjonalna firma transportowo-przeprowadzkowa posiadamy niezbędny sprzęt techniczny oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. W skład sprzętu wchodzą pasy, wózki, schodołazy, podnośniki, platformy oraz cięższy sprzęt taki jak wózek widłowy, winda dekarska a w niektórych przypadkach HDS, czyli samochód z dźwigiem.

Transport i przewóz, rozładunek i wnoszenie bonet chłodniczych należy zlecać przede wszystkich firmom z wieloletnim doświadczeniem w transporcie gabarytów. W szczególności ważna jest tutaj kwestia ubezpieczenia, które nasza firma posiada i regularnie zwiększa jego wartość, która obecnie wynosi pół miliona złotych ubezpieczenia ogólne oraz od zdarzeń losowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani transportem, rozładunkiem i wnoszeniem bonet chłodnicznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wycena odbywa się drogą telefoniczną, pocztą elektroniczną bądź podczas wizji lokalnej w miejscu załadunku.

Usługę transportu, rozładunku i wnoszenia bonet chłodnicznych wykonujemy całodobowo, wiemy, że w centrach handlowych załadunki i rozładunki mogą się odbywać jedynie w godz. do tego przeznaczonych, często wieczornych i nocnych od 21.00.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader