Wypożyczalnia kartonów

Wypożyczalnia kartonów – Posiadamy wypożyczalnie kartonów, jeżeli jesteś zainteresowany wypożyczeniem używanych kartonów zadzwoń do nas. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Wypożyczamy tylko używane kartony. Nie gwarantujemy dostępności kartonów w każdym momencie. Koszt wypożyczenia kartonu do uzgodnienia. Dostawa kartonów uzależniona jest od odległości oraz godzin dostawy. Kartony możesz odebrać u nas w magazynie. W celu rezerwacji kartonów, prosimy o wcześniejszy kontakt. Termin wypożyczenia kartonów to maksymalnie miesiąc. W celu wypożyczenia kartonów.

Posiadamy kartony w rozmiarach 42cm X 33,5cm X 34cm, są to kartony trzy warstwowe o gramaturze 460g. Pełny karton książek waży 30kg, idealnie nadają się do pakowania szkła, porcelany, delikatnych rzeczy.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader