Transport i przewóz łóżek rehabilitacyjnych

Transport i przewóz łóżek rehabilitacyjnych – Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie do transportowania, wnoszenia oraz znoszenia łóżka rehabilitacyjnego. Zadanie to można wykonać na dwa sposoby w zależności od modelu łóżka. Pierwszym sposobem jest transport, znoszenie lub wnoszenie w całości, lecz takie zadanie wymaga większej ilości osób lub profesjonalnego sprzętu transportowego, np. schodołaz ponieważ waga takiego łóżka przekracza 100 kg.

Nasza firma posiada niezbędny sprzęt do wykonywania tego typu zleceń. Drugi sposób wykonania tej usługi jest bardziej czasochłonny i odpowiedzialny. Nasi pracownicy demontują łóżko na części pierwsze. Wyposażeni jesteśmy zawsze w elektro narzędzia oraz materiały do zabezpieczenia części łóżka. Demontaż łóżka rehabilitacyjnego wymaga doświadczenia, ponieważ jest wyposażone w podnośniki elektryczne, pilot obsługi łóżka, elementy rehabilitacyjne oraz stelaż łóżka.

Transport i przewóz łóżek rehabilitacyjnych

Korzystając z usług naszej firmy otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznego transportu. Oferta ta skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Jeżeli nasza oferta zainteresowała Państwa zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 509-191-217. Działamy na terenie całej Polski 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]