Transport i przewóz sprzętu medycznego

Transport i przewóz sprzętu medycznego – Na przestrzeni lat, możemy zaobserwować niesamowity rozwój medycyny, a w raz z samą nauką, również rozwój technologii, która pomaga nam stworzyć niesamowicie przydatny sprzęt medyczny. Maszyny takie jak zamrażarki, lodówki, inkubatory, komory laminarne, wirówki to sprzęt, które wykorzystywane są w każdym nowoczesnym laboratorium, gdzie codziennie lekarze pracują nad nowymi rozwiązaniami w celu wynalezienia leków na choroby doskwierające ludziom w życiu codziennym. Wielkość gabarytów oraz masa sprzętu, może dostarczyć wielu problemów transportu i zamontowaniu go na miejscu.

Transport i przewóz sprzętu medycznego – profesjonalnie

Transport i przewóz urządzeń medycznych musi przebiegać zgodnie z wszystkimi wymogami bezpieczeństwa. Każda firma zajmująca się transportem sprzętu medycznego musi kłaść na ten aspekt szczególną uwagę, ponieważ jest to sprzęt bardzo drogi, delikatny a zarazem bardzo ciężki co wymaga wyjątkowego podejścia do urządzenia. Należy także zachować przy tym wszelkie środki higieniczne, ekipa nosząca musi nie raz przebrać się w specjalistyczne ubranie, a każda maszyny przed postawieniem i zmontowaniem jej w odpowiednim miejscu powinna być wyczyszczona w celu pozbycia się niechcianych zarazków.

Cennik transportu medycznego

sprzęt do 200kg – 400 zł podstawy + 100 zł za każde piętro

sprzęt do 250kg – 500 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 300kg – 600 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 350kg – 700 zł podstawy + 150 zł za każde piętro sprzęt do 400kg – 800 zł podstawy + 150 zł za każde piętro *podane ceny są cenami netto. W przypadku montaży należy doliczyć godzinówkę 50 zł za osobę.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]