Transport i przewóz sprzętu medycznego

Transport i przewóz sprzętu medycznego – Na przestrzeni lat, możemy zaobserwować niesamowity rozwój medycyny, a w raz z samą nauką, również rozwój technologii, która pomaga nam stworzyć niesamowicie przydatny sprzęt medyczny. Maszyny takie jak zamrażarki, lodówki, inkubatory, komory laminarne, wirówki to sprzęt, które wykorzystywane są w każdym nowoczesnym laboratorium, gdzie codziennie lekarze pracują nad nowymi rozwiązaniami w celu wynalezienia leków na choroby doskwierające ludziom w życiu codziennym. Wielkość gabarytów oraz masa sprzętu, może dostarczyć wielu problemów transportu i zamontowaniu go na miejscu.

Transport i przewóz sprzętu medycznego – profesjonalnie

Transport i przewóz urządzeń medycznych musi przebiegać zgodnie z wszystkimi wymogami bezpieczeństwa. Każda firma zajmująca się transportem sprzętu medycznego musi kłaść na ten aspekt szczególną uwagę, ponieważ jest to sprzęt bardzo drogi, delikatny a zarazem bardzo ciężki co wymaga wyjątkowego podejścia do urządzenia. Należy także zachować przy tym wszelkie środki higieniczne, ekipa nosząca musi nie raz przebrać się w specjalistyczne ubranie, a każda maszyny przed postawieniem i zmontowaniem jej w odpowiednim miejscu powinna być wyczyszczona w celu pozbycia się niechcianych zarazków.

Cennik transportu medycznego

sprzęt do 200kg – 400 zł podstawy + 100 zł za każde piętro

sprzęt do 250kg – 500 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 300kg – 600 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 350kg – 700 zł podstawy + 150 zł za każde piętro sprzęt do 400kg – 800 zł podstawy + 150 zł za każde piętro *podane ceny są cenami netto. W przypadku montaży należy doliczyć godzinówkę 50 zł za osobę.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader