Transport i przewóz sprzętu medycznego

Transport i przewóz sprzętu medycznego – Na przestrzeni lat, możemy zaobserwować niesamowity rozwój medycyny, a w raz z samą nauką, również rozwój technologii, która pomaga nam stworzyć niesamowicie przydatny sprzęt medyczny. Maszyny takie jak zamrażarki, lodówki, inkubatory, komory laminarne, wirówki to sprzęt, które wykorzystywane są w każdym nowoczesnym laboratorium, gdzie codziennie lekarze pracują nad nowymi rozwiązaniami w celu wynalezienia leków na choroby doskwierające ludziom w życiu codziennym. Wielkość gabarytów oraz masa sprzętu, może dostarczyć wielu problemów transportu i zamontowaniu go na miejscu.

Transport i przewóz sprzętu medycznego – profesjonalnie

Transport i przewóz urządzeń medycznych musi przebiegać zgodnie z wszystkimi wymogami bezpieczeństwa. Każda firma zajmująca się transportem sprzętu medycznego musi kłaść na ten aspekt szczególną uwagę, ponieważ jest to sprzęt bardzo drogi, delikatny a zarazem bardzo ciężki co wymaga wyjątkowego podejścia do urządzenia. Należy także zachować przy tym wszelkie środki higieniczne, ekipa nosząca musi nie raz przebrać się w specjalistyczne ubranie, a każda maszyny przed postawieniem i zmontowaniem jej w odpowiednim miejscu powinna być wyczyszczona w celu pozbycia się niechcianych zarazków.

Cennik transportu medycznego

sprzęt do 200kg – 400 zł podstawy + 100 zł za każde piętro

sprzęt do 250kg – 500 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 300kg – 600 zł podstawy + 100 zł za każde piętro sprzęt 350kg – 700 zł podstawy + 150 zł za każde piętro sprzęt do 400kg – 800 zł podstawy + 150 zł za każde piętro *podane ceny są cenami netto. W przypadku montaży należy doliczyć godzinówkę 50 zł za osobę.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader