Transport i przewóz nagłośnienia

Transport i przewóz nagłośnienia – Profesjonalna realizacja koncertu lub zakup do własnego dobru dobrej jakości nagłośnienia wymaga także dobrej jakości transportu, który zagwarantujne nam bezpieczeństwo i zminimalizowanie niemal do zera możliwości uszkodzenia sprzętu. Na szczęście przewiezienie nagłośnienia nie jest wielkim problemem. Nie potrzeba do tego żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy opierać się jedynie na wskazówkach, które dołączane są w przeważającej części wypadków do instrukcji czy też karty gwarancyjnej.

Transport i przewóz nagłośnienia – sklepy muzyczne

Transport i przewóz nagłośnienia będzie przebiegać sprawnie, jeżeli będziemy posiadać ku temu kilka gadżetów, które znacznie ułatwiają sprawę. Jednym z takich elementów, który jest warty rekomendacji w momencie, gdy wiemy, że nasz sprzęt będzie często transportowany jest specjalnie wykonana torba. Z takiego produktu z pewnością będzie zadowolony każdy aktywny zawodowo DJ. Torby tego rodzaju wykonane są z duroplastiku. Ma to przełożenie na to, że otrzymujemy sprawdzoną w praktyce solidność połączoną z niedużą wagą, co wpływa pozytywnie na komfort transportu. Sprzęt transportowany w torbie nie będzie narażony na zadrapania.

Transport i przewóz głośników

Dobrze brzmiące gitary to gwarancja dobrego koncertu, dlatego też warto zadbać o to, by głośniki zawsze docierały na miejsce w nienaruszonym stanie. Firmy zajmujące się na co dzień realizowaniem tras koncertowych doskonale wiedzą, jakie wymogi bezpieczeństwa powinien się charakteryzować dobry transport głośników przeznaczonych na przykład do gitar basowych. Kolumny można przewozić na przykład w skrzyniach, czyli bardzo podobnie jak w głośniki paczek estradowych. W momencie jazdy obudowa powinna być zamknięta. Nie można zapomnieć o wentylacji, która powinna być zagwarantowana. W przeważającej części wypadków paki otwarte nie są w stosowane, ponieważ nie zdają one egzaminu. Kwestia transportu jest bardzo istotna. Profesjonalny sprzęt do nagłośnienia to wydatek nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nie można więc oszczędzać na transporcie, jeżeli przeprowadzimy go w sposób amatorski możemy stracić zniszczyć sprzęt o znacznej wartości.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader