Transport i przewóz nagłośnienia

Transport i przewóz nagłośnienia – Profesjonalna realizacja koncertu lub zakup do własnego dobru dobrej jakości nagłośnienia wymaga także dobrej jakości transportu, który zagwarantujne nam bezpieczeństwo i zminimalizowanie niemal do zera możliwości uszkodzenia sprzętu. Na szczęście przewiezienie nagłośnienia nie jest wielkim problemem. Nie potrzeba do tego żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy opierać się jedynie na wskazówkach, które dołączane są w przeważającej części wypadków do instrukcji czy też karty gwarancyjnej.

Transport i przewóz nagłośnienia – sklepy muzyczne

Transport i przewóz nagłośnienia będzie przebiegać sprawnie, jeżeli będziemy posiadać ku temu kilka gadżetów, które znacznie ułatwiają sprawę. Jednym z takich elementów, który jest warty rekomendacji w momencie, gdy wiemy, że nasz sprzęt będzie często transportowany jest specjalnie wykonana torba. Z takiego produktu z pewnością będzie zadowolony każdy aktywny zawodowo DJ. Torby tego rodzaju wykonane są z duroplastiku. Ma to przełożenie na to, że otrzymujemy sprawdzoną w praktyce solidność połączoną z niedużą wagą, co wpływa pozytywnie na komfort transportu. Sprzęt transportowany w torbie nie będzie narażony na zadrapania.

Transport i przewóz głośników

Dobrze brzmiące gitary to gwarancja dobrego koncertu, dlatego też warto zadbać o to, by głośniki zawsze docierały na miejsce w nienaruszonym stanie. Firmy zajmujące się na co dzień realizowaniem tras koncertowych doskonale wiedzą, jakie wymogi bezpieczeństwa powinien się charakteryzować dobry transport głośników przeznaczonych na przykład do gitar basowych. Kolumny można przewozić na przykład w skrzyniach, czyli bardzo podobnie jak w głośniki paczek estradowych. W momencie jazdy obudowa powinna być zamknięta. Nie można zapomnieć o wentylacji, która powinna być zagwarantowana. W przeważającej części wypadków paki otwarte nie są w stosowane, ponieważ nie zdają one egzaminu. Kwestia transportu jest bardzo istotna. Profesjonalny sprzęt do nagłośnienia to wydatek nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nie można więc oszczędzać na transporcie, jeżeli przeprowadzimy go w sposób amatorski możemy stracić zniszczyć sprzęt o znacznej wartości.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader