Transport i przewóz zespołów muzycznych

Transport i przewóz zespołów muzycznych – Od dawna największe wydarzenia muzyczne to ogromny biznes na którym zarabia wiele osób. Realizowanie największych koncertów wiąże się z koniecznością rozwiązywania wielu problemów, również tych problemów natury logistycznej. Często dzieje się tak, że za grupą muzyków stworzoną z 3-5 osób podąża sztab fachowców, którzy odpowiedzialni są za takie sprawy jak nagłośnienie, organizacja spotkań z fanami czy też za kwestie bezpieczeństwa. Transport i przewóz zespołów muzycznych to ogromny biznes, to także bardzo skomplikowany proces, który musi brać pod uwagę kilka ewentualności. Doświadczenie w tym przypadku zawsze procentuje.

Transport i przewóz nagłośnienia

Zespół muzyczny to nie tylko muzycy, ale także instrumenty oraz szereg innych urządzeń, które mają przełożenie na profesjonalnie zrealizowany koncert. Odpowiednie nagłośnienie ma duże znaczenie, nie można pozwolić sobie na uszkodzenie go w czasie transportu. Profesjonalne firmy transportowe, które od wielu lat działają w branży koncertowej wiedzą, jak prawidłowo transportować tego rodzaju urządzenia. Większe kolumny, które mają nadać gitarom odpowiedniej mocy i czystego dźwięku transportowane są przede wszystkim w skrzyniach. To najlepszy pomysł, ponieważ daje nam gwarancję stabilność. Skrzynia powinna być wyłożona miękkim podłożem. Wtedy to można mieć pewność, że kolumny nie będą zarysowane lub uszkodzone na skutek nierówności, które zawsze mogą się pojawić na polskich drogach. Transport i przewóz zespołów muzycznych musi być zaplanowany w każdym calu, ponieważ w grę wchodzi tutaj przewiezienie wartościowych przedmiotów.

Transport i przewóz zespołów muzycznych

Transport i przewóz zespołów muzycznych na wielką skalę bardzo rzadko dotyczy polskich warunków. W naszym kraju w przeważającej części dochodzi do koncertów kameralnych, gdzie nie potrzebne są kompleksowe usługi transportowe. W takich przypadkach transport kończy się przeważnie na wynajęciu większego busa, do którego zmieścić się może podstawowy sprzęt. Muzycy mają go zawsze na oku, mogą z nim podróżować.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]