Transport i przewóz zespołów muzycznych

Transport i przewóz zespołów muzycznych – Od dawna największe wydarzenia muzyczne to ogromny biznes na którym zarabia wiele osób. Realizowanie największych koncertów wiąże się z koniecznością rozwiązywania wielu problemów, również tych problemów natury logistycznej. Często dzieje się tak, że za grupą muzyków stworzoną z 3-5 osób podąża sztab fachowców, którzy odpowiedzialni są za takie sprawy jak nagłośnienie, organizacja spotkań z fanami czy też za kwestie bezpieczeństwa. Transport i przewóz zespołów muzycznych to ogromny biznes, to także bardzo skomplikowany proces, który musi brać pod uwagę kilka ewentualności. Doświadczenie w tym przypadku zawsze procentuje.

Transport i przewóz nagłośnienia

Zespół muzyczny to nie tylko muzycy, ale także instrumenty oraz szereg innych urządzeń, które mają przełożenie na profesjonalnie zrealizowany koncert. Odpowiednie nagłośnienie ma duże znaczenie, nie można pozwolić sobie na uszkodzenie go w czasie transportu. Profesjonalne firmy transportowe, które od wielu lat działają w branży koncertowej wiedzą, jak prawidłowo transportować tego rodzaju urządzenia. Większe kolumny, które mają nadać gitarom odpowiedniej mocy i czystego dźwięku transportowane są przede wszystkim w skrzyniach. To najlepszy pomysł, ponieważ daje nam gwarancję stabilność. Skrzynia powinna być wyłożona miękkim podłożem. Wtedy to można mieć pewność, że kolumny nie będą zarysowane lub uszkodzone na skutek nierówności, które zawsze mogą się pojawić na polskich drogach. Transport i przewóz zespołów muzycznych musi być zaplanowany w każdym calu, ponieważ w grę wchodzi tutaj przewiezienie wartościowych przedmiotów.

Transport i przewóz zespołów muzycznych

Transport i przewóz zespołów muzycznych na wielką skalę bardzo rzadko dotyczy polskich warunków. W naszym kraju w przeważającej części dochodzi do koncertów kameralnych, gdzie nie potrzebne są kompleksowe usługi transportowe. W takich przypadkach transport kończy się przeważnie na wynajęciu większego busa, do którego zmieścić się może podstawowy sprzęt. Muzycy mają go zawsze na oku, mogą z nim podróżować.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader