Transport i przewóz sejfów, kas i szaf pancernych

Transport i przewóz sejfów, kas i szaf pancernych – Transport sejfów, kas pancernych to zadanie dla specjalistów takich jak my. Posiadamy przede wszystkim doświadczenie, dzięki któremu wiemy jak zrealizować dane zadanie.

Wyposażeni jesteśmy w profesjonalny sprzęt w postaci schodołazów, specjalnych wózków do gabarytów do 2 ton, pasów do noszenia, oraz specjalistyczne dźwignie. Jak widzisz mamy sprzęt który ułatwia i pomaga nam w wykonaniu zlecenia. Nasza ekipa posiada również warunki fizyczne do wykonania tego typu zadań.

Transport i przewóz sejfów, kas i szaf pancernych

Posiadamy różnego rodzaju auta, które są przystosowane do transportu sejfów, kas pancernych, szaf bezpieczeństwa, oraz innych ciężkich gabarytów.

Na wyposażeniu mamy samochody które są wyposażone w windy załadowcze do 750 kg. Samochody wyposażone są w burty do których można bezpiecznie zamocować ładunek.

Do przewożenia gabarytów powyżej 750 kg mamy dźwig HDS dzięki któremu możemy załadować oraz przewieźć ładunki do 3 ton.

Nie wahaj się dłużej i zadzwoń do nas teraz. 509191217. Zobacz również nasze referencje, które świadczą że mamy doświadczenie w transporcie, oraz przenoszeniu gabarytów.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader