Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa

Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa – Szafy bezpieczeństwa są to bardzo ciężkie przedmioty, których waga dochodzi nawet do 500KG. Szafy bezpieczeństwa nie należą do najdelikatniejszych przedmiotów do transportu, jednak mają one regularne kształty, są wysokie przez co transport w niskich i wąskich pomieszczeniach jest utrudniony. Dlatego przy wycenie transportu szaf bezpieczeństwa potrzebujemy od klienta dokładnych wymiarów oraz wagi.

Niezbędne jest też określenie dokładnej trasy po jakiej będzie przemierzać transportowana szafa bezpieczeństwa. Ważne jest określenie newralgicznych punktów drogi transportowej. Jednym z nich są schody, a konkretnie ich obecność, ilość i wysokość przestrzeni pomiędzy podłogą a sufitem przez co trzeba dopasować ilość pracowników oraz maszyny i urządzenia niezbędne do realizacji zamówienia transportu i wniesienia szaf bezpieczeństwa.

Nasza firma posiada niezbędne doświadczenie w transporcie, rozładunku i wnoszeniu szaf bezpieczeństwa, które wynika z wieloletniej pracy na rynku przeprowadzek, realizując zlecenia zarówno w kraju jak i za granicą. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że transport szafy bezpieczeństwa nawet takiej która waży do 500KG przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa Warszawa i okolice

Usługa transportu szafy bezpieczeństwa skierowana jest przede wszystkim do instytucji badawczych i rozwojowych, biur w których przechowywane są ważne dokumenty lub substancje łatwopalne. Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym transportem szafy bezpieczeństwa, skontaktuj się z naszą firmą, a wszystkim się zajmiemy. Usługę wykonujemy cały rok, 24h/7 ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w biurach niebezpieczne pracy często są wykonywane po godz. pracy biura personelu aby zachować ciągłość pracy.

Usługę wykonujemy na terenie całej polski, lecz przede wszystkich w dużych metropoliach i większych miastach, ale również wszędzie tam, gdzie są rozmieszczone fabryki produkcyjne. Z naszej strony nie ma najmniejszego problemu, aby się w 100% dopasować do klienta i przeprowadzić usługę transportu szafy bezpieczeństwa w taki sposób, aby klient był zadowolony.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader