Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa

Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa – Szafy bezpieczeństwa są to bardzo ciężkie przedmioty, których waga dochodzi nawet do 500KG. Szafy bezpieczeństwa nie należą do najdelikatniejszych przedmiotów do transportu, jednak mają one regularne kształty, są wysokie przez co transport w niskich i wąskich pomieszczeniach jest utrudniony. Dlatego przy wycenie transportu szaf bezpieczeństwa potrzebujemy od klienta dokładnych wymiarów oraz wagi.

Niezbędne jest też określenie dokładnej trasy po jakiej będzie przemierzać transportowana szafa bezpieczeństwa. Ważne jest określenie newralgicznych punktów drogi transportowej. Jednym z nich są schody, a konkretnie ich obecność, ilość i wysokość przestrzeni pomiędzy podłogą a sufitem przez co trzeba dopasować ilość pracowników oraz maszyny i urządzenia niezbędne do realizacji zamówienia transportu i wniesienia szaf bezpieczeństwa.

Nasza firma posiada niezbędne doświadczenie w transporcie, rozładunku i wnoszeniu szaf bezpieczeństwa, które wynika z wieloletniej pracy na rynku przeprowadzek, realizując zlecenia zarówno w kraju jak i za granicą. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że transport szafy bezpieczeństwa nawet takiej która waży do 500KG przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa Warszawa i okolice

Usługa transportu szafy bezpieczeństwa skierowana jest przede wszystkim do instytucji badawczych i rozwojowych, biur w których przechowywane są ważne dokumenty lub substancje łatwopalne. Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym transportem szafy bezpieczeństwa, skontaktuj się z naszą firmą, a wszystkim się zajmiemy. Usługę wykonujemy cały rok, 24h/7 ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w biurach niebezpieczne pracy często są wykonywane po godz. pracy biura personelu aby zachować ciągłość pracy.

Usługę wykonujemy na terenie całej polski, lecz przede wszystkich w dużych metropoliach i większych miastach, ale również wszędzie tam, gdzie są rozmieszczone fabryki produkcyjne. Z naszej strony nie ma najmniejszego problemu, aby się w 100% dopasować do klienta i przeprowadzić usługę transportu szafy bezpieczeństwa w taki sposób, aby klient był zadowolony.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]