Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa

Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa – Szafy bezpieczeństwa są to bardzo ciężkie przedmioty, których waga dochodzi nawet do 500KG. Szafy bezpieczeństwa nie należą do najdelikatniejszych przedmiotów do transportu, jednak mają one regularne kształty, są wysokie przez co transport w niskich i wąskich pomieszczeniach jest utrudniony. Dlatego przy wycenie transportu szaf bezpieczeństwa potrzebujemy od klienta dokładnych wymiarów oraz wagi.

Niezbędne jest też określenie dokładnej trasy po jakiej będzie przemierzać transportowana szafa bezpieczeństwa. Ważne jest określenie newralgicznych punktów drogi transportowej. Jednym z nich są schody, a konkretnie ich obecność, ilość i wysokość przestrzeni pomiędzy podłogą a sufitem przez co trzeba dopasować ilość pracowników oraz maszyny i urządzenia niezbędne do realizacji zamówienia transportu i wniesienia szaf bezpieczeństwa.

Nasza firma posiada niezbędne doświadczenie w transporcie, rozładunku i wnoszeniu szaf bezpieczeństwa, które wynika z wieloletniej pracy na rynku przeprowadzek, realizując zlecenia zarówno w kraju jak i za granicą. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że transport szafy bezpieczeństwa nawet takiej która waży do 500KG przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Transport i przewóz szaf bezpieczeństwa Warszawa i okolice

Usługa transportu szafy bezpieczeństwa skierowana jest przede wszystkim do instytucji badawczych i rozwojowych, biur w których przechowywane są ważne dokumenty lub substancje łatwopalne. Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym transportem szafy bezpieczeństwa, skontaktuj się z naszą firmą, a wszystkim się zajmiemy. Usługę wykonujemy cały rok, 24h/7 ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w biurach niebezpieczne pracy często są wykonywane po godz. pracy biura personelu aby zachować ciągłość pracy.

Usługę wykonujemy na terenie całej polski, lecz przede wszystkich w dużych metropoliach i większych miastach, ale również wszędzie tam, gdzie są rozmieszczone fabryki produkcyjne. Z naszej strony nie ma najmniejszego problemu, aby się w 100% dopasować do klienta i przeprowadzić usługę transportu szafy bezpieczeństwa w taki sposób, aby klient był zadowolony.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader