Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Transport i przewóz pianin, fortepianów i klawesynów Warszawa

Referencje od klientów, którym świadczyliśmy usługę transportu pianina lub fortepianiu:

20140101_teatrpolski_referencje 20170112_muzemnieborow_referencje 20170118_kozienicki_referencje 20181001_sawicki_referencje 20200117Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus

Większość powyższych firm to nasi stali klienci i świadczymy dla nich usługi od wielu lat. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych klientów, zapraszamy do kontaktu.

Transport i przewóz pianin, fortepianów i klawesynów Warszawa należy do jednych z najtrudniejszych przedsięwzięć w trakcie przeprowadzki. Duży gabaryt połączony z ciężarem, oraz delikatną budową instrumentu sprawia, że transport jest wyjątkowo trudny. Ciężar pianina wymaga od transportujących szczególnych predyspozycji i doświadczenia. Dla swojego spokoju wybierz profesjonalną firmę specjalizującą się w tego typu transporcie, posiadającą niezbędną wiedzę i specjalnie wyszkolonych pracowników, oraz sprzęt. Transport i przewóz pianin, fortepianów i klawesynów Warszawa. Nieudolna próba przenoszenia instrumentu może spowodować uszkodzenia pianina oraz naraża niedoświadczonych tragarzy na poważne kontuzje.

W transporcie bierze udział dwóch lub czterech doświadczonych pracowników. Pianina są odpowiednio zabezpieczone, przenoszone na specjalistycznych pasach, lub jeśli to możliwe przewożone na wózku. Pianino zostaje starannie zabezpieczone na pokładzie samochodu przeprowadzkowego, tak aby dotarło w do celu w nienaruszonym stanie.

Cena transportu pianin, kształtuje się od następujących czynników:

 • od ciężaru pianina lub fortepianu
 • od piętra w miejscu załadunku i rozładunku
 • od usytuowania schodów na klatce schodowej
 • od możliwości skorzystania z windy
 • od długości trasy przewozu pianina
 • od wartości pianina i stosowanych specjalistycznych zabezpieczeń

TRANSPORT PIANIN:

Cena transportu pianina w Warszawie zależna jest od wielu czynników, jeżeli nie występują żadne utrudnienia można przyjąć podany niżej cennik. Pianino do 190 kg (wysokość do 120 cm) z parteru na parter(po płaskiej powierzchni, bez schodów), to koszt 350 zł jeżeli dochodzi element schodów koszt zwiększa się proporcjonalnie:

 • Wysoki parter/ półpiętro - 50 zł/piętro
 • Znoszenie - 50 zł/piętro
 • Wnoszenie - 60 zł/piętro
 • Znoszenie w pionie - 100 zł/piętro
 • Wnoszenie w pionie- 120 zł/piętro

Pianino powyżej 190 kg (wysokość powyżej 120 cm) z parteru na parter to koszt 390 zł jeżeli jeżeli dochodzi element schodów koszt zwiększa się proporcjonalnie:

 • Wysoki parter/ półpiętro - 50 zł/piętro
 • Znoszenie - 60 zł/piętro
 • Wnoszenie - 70 zł/piętro
 • Znoszenie w pionie - 120 zł/piętro
 • Wnoszenie w pionie- 140 zł/piętro

TRANSPORT FORTEPIANÓW I KLAWESYNÓW:

Cena transportu fortepianów i klawesynów w Warszawie zależna jest od wielu czynników, jeżeli nie występują żadne utrudnienia można przyjąć podany niżej cennik. Fortepian lub klawesyn z parteru na parter to koszt 500 zł, jeżeli dochodzi element schodów koszt zwiększa się proporcjonalnie:

 • Wysoki parter/ półpiętro - 50 zł/piętro
 • Znoszenie - 75 zł/piętro
 • Wnoszenie - 75 zł/piętro

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Strony365.pl