Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Kartony do przeprowadzki, Pudła przeprowadzkowe Warszawa

Przeprowadzki Warszawa

Przejdź na stronę https://przeprowadzkisklep.pl i kup materiały do przeprowadzki z dostawą do domu.

>> KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ KARTONY <<

UWAGA - W przypadku, gdy pakuje firma Przeprowadzki Warszawskie, wówczas kartony są w cenie przeprowadzki!

Przeprowadzki Warszawa

>> KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ KARTONY <<

Kartony do przeprowadzki to jeden z podstawowych elementów bez którego nie byłoby możliwe wykonanie całego przedsięwięcia. Na samym początku nasuwają się dwa pytania czy z organizować kartony we własnym zakreśie, czy też skożystać z materiałów które użycza firma przeprowadzkowa. W pierwszym wariancie możemy szukać kartonów na własną rękę w najróżniejszych miejscach typu:

  • pobliskie sklepy, gdzie możemy znaleść kartony po dostawach.
  • supermarkety i centra handlowe, gdzie ceny kartonów do przeprowadzki są dosyć wysokie.
  • sklepy z opakowaniami w którego asortymęcie są kartony do przeprowadzki.

W przypadku, gdy klient szuka na własną rękę kartonów staje przed dodatkowym dylematem, mianowicie jaki rodzaj kartonów wybrać. Do wyboru ma szeroki wachlarz. Najważniejsze to ilość warstw tektury z którego jest wykonany karton, oraz jego wielkość. Pamiętajmy że rozmiar i rodzaj kartonu powinien być dostosowany do przedmiotów jakie zamierzamy pakować. Zasada jest prosta, ciężkie rzeczy pakujemy do małych kartonów, a lekkie przedmioty do dużych kartonów. Należy pamiętać że delikatne rzeczy powinno pakować się do kartonów o większej ilości warstw tektury.

Optymalnym kartonem można nazwać taki który posiada minimalnie pięć warstw. Oczywiście istnieje możliwość spakowania się w kartony o mniejszej grubości, jednak trzeba zrobić to we właściwy sposób. Tajemnica polega na wykożystaniu całkowitej powierzchni opakowania tak aby nie dopuścić do zapadnięcia się kartonu. Trzeba pamiętać że w przypadku gdy kartony nie są samoskładalne należy je dokładnie zakleić tak aby nie mogły rozkleić się pod wpływem ciężaru. Dodatkowo pamiętajmy że trzeba obchodzić się z nimi ostrożnie!

Drugim i bardziej komfortowym wariantem jest, gdy firma dostarcza kartony do klienta tak aby mógł spakować się. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie firmie przeprowadzkowej spakowania całego dobytku. Jest to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, jednak stosunkowo droższe.

Przeprowadzki Warszawa

>> KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ KARTONY <<

Dlaczego warto korzystać z kartonów?

Kartony są nieodzownym elementem każdej przeprowadzki, spakujesz w nie rzeczy z kuchni, łazienki, salonu, garderoby itd. Pakując rzeczy do kartonów chronisz je przed zniszczeniem, wybierz więc karton odpowiednio do rodzaju pakowanych rzeczy. Co warto wiedzieć i czym się kierować przy zakupie kartonów do przeprowadzki?

Przeprowadzki Warszawa

>> KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ KARTONY <<

Na przeprowadzce zabieramy ze sobą różne rzeczy, zamiast pakować wszystko razem warto podzielić wszystko na osobne kategorie i zapakować w osobny karton:
  • Szkło, porcelana, kryształy, lampki inne delikatne rzeczy:
  • Książki, dokumenty,
  • Ubrania, koce, pościli, zabawki,
  • Garderoba,
  • Sprzęt komputerowy, sprzęt TV, kable.
Na rynku możemy znaleźć wiele rodzai kartonów, dla osoby przeprowadzającej się najważniejsza jest wielkość kartonu, ilość warstw tektury, oraz sposób zamykania. Zasada jest prosta im cięższe rzeczy, tym mniejszy karton i przeciwnie, im lżejsze przedmioty, tym większy karton, np. książki pakujemy w mniejsze kartony, a poskładane koce i pościel umieszczamy w większym kartonie (bądź workach). Firmy wykonujące przeprowadzki najczęściej używają kartony 3 warstwowe i 5-cio warstwowe. Jak można się domyślić, im więcej warstw, tym większa wytrzymałość na ściskanie, ale też dwa razy większa cena. Dlatego też zalecamy przygotować się do przeprowadzki i odpowiednio zabezpieczyć wcześniej szklane kieliszki w papier pakowy, nie będzie wtedy potrzeby przepłacać za 5-cio warstwowe kartony. Ważne jest, żeby kartony na przeprowadzce nie były zbyt ciężkie, jest to wskazane, ze względu zarówno na zdrowie osób noszących karton, jak i ze względów bezpieczeństwa rzeczy transportowanych w pudełkach. Karton, który proponujemy dla Twojej przeprowadzki jest optymalny, dopasowany do formatu A3, można go załadować po same brzegi książkami, szkłem, innymi drobnymi rzeczami i nie będzie on przeciążony.

Przeprowadzki Warszawa

Taśma do kartonów na przeprowadzkę

Podczas przeprowadzki taśma jest niezbędna w szczególności, gdy kleisz kartony, worki i robisz paczki. Dzięki taśmie Twój karton nie otworzy się i nie wysypią się rzeczy. Przyda się również do zabezpieczania przedmiotów w zestawie z folią bąbelkową, lub papierem pakowym.W sklepach można napotkań różne rodzaje taśmy na różnych klejach, o różnych długościach i szerokościach, warto wybrać taśmę której zaletą jest wysoka początkowa siła klejenia, oraz odporność na niskie i wysokie temperatury. Do takich klei należą taśmy oparte na kleju Hot-Melt. Idealny do klejenia zarówno lekkich, jak i ciężkich kartonów kartonów. Na tulei jest prawie 137 m taśmy.

>> KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ KARTONY <<

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach