Przeprowadzki Ursynów

Samodzielne zorganizowanie przeprowadzki nie jest łatwe. Trzeba wszystko dokładnie zaplanować, kupić materiały do zapakowania mienia, znaleźć osoby, które pomogą wynosić meble i sprzęt, a także zorganizować transport. Z tego właśnie względu wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalistów oferujących przeprowadzki na Ursynowie. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, a przy tym zapewniające bezpieczny przewóz całego mienia. Zakres usługi zależy od oczekiwań klienta, a ceny są bardzo atrakcyjne. Można zdecydować się na kompleksową przeprowadzkę lub wyłącznie na transport, co kosztuje trochę mniej, ale nie zdejmuje z nas obowiązku zapakowania i zabezpieczenia rzeczy, które mają być przewiezione.

Fachowe przeprowadzki na Ursynowie

Wybierając usługę kompleksową można liczyć na znacznie więcej. Przede wszystkim firma zapewnia odpowiednie materiały do zapakowania mienia. Są to przede wszystkim kartony, folie bąbelkowe i stretch, a także taśmy klejące. W przypadku cennej porcelany, czy antyków często stosowane są specjalne pięciowarstwowe kartony. Można również w specjalnych kartonach przewozić odzież na wisząco. Takie fachowe przeprowadzki na Ursynowie to opcja obejmująca nie tylko spakowanie i rozpakowanie mienia, ale też jego transport, demontaż i montaż mebli, a nawet posprzątanie lokalu.

Transport sprzętu o nietypowych wymiarach

Oferta przeprowadzek na Ursynowie obejmuje również transport przedmiotów o nietypowych wymiarach, czyli np. pianin i fortepianów. Ponadto z usług skorzystać mogą również firmy i biura, a także magazyny, czy biblioteki. Nowoczesny sprzęt, specjalne taśmy i pasy oraz odpowiednie pojazdy pozwalają na transport całych stanowisk pracy, maszyn i innego sprzętu, takiego jak kasy pancerne, serwery, czy sejfy. Co ważne, przewożone mienie jest odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami. Dzięki temu dociera na miejsce w idealnym stanie. Przeprowadzki firm mogą odbywać się w weekendy lub poza godzinami pracy, aby nie zakłócac normalnej działalności.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader