Przeprowadzki Ursynów

Samodzielne zorganizowanie przeprowadzki nie jest łatwe. Trzeba wszystko dokładnie zaplanować, kupić materiały do zapakowania mienia, znaleźć osoby, które pomogą wynosić meble i sprzęt, a także zorganizować transport. Z tego właśnie względu wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalistów oferujących przeprowadzki na Ursynowie. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, a przy tym zapewniające bezpieczny przewóz całego mienia. Zakres usługi zależy od oczekiwań klienta, a ceny są bardzo atrakcyjne. Można zdecydować się na kompleksową przeprowadzkę lub wyłącznie na transport, co kosztuje trochę mniej, ale nie zdejmuje z nas obowiązku zapakowania i zabezpieczenia rzeczy, które mają być przewiezione.

Fachowe przeprowadzki na Ursynowie

Wybierając usługę kompleksową można liczyć na znacznie więcej. Przede wszystkim firma zapewnia odpowiednie materiały do zapakowania mienia. Są to przede wszystkim kartony, folie bąbelkowe i stretch, a także taśmy klejące. W przypadku cennej porcelany, czy antyków często stosowane są specjalne pięciowarstwowe kartony. Można również w specjalnych kartonach przewozić odzież na wisząco. Takie fachowe przeprowadzki na Ursynowie to opcja obejmująca nie tylko spakowanie i rozpakowanie mienia, ale też jego transport, demontaż i montaż mebli, a nawet posprzątanie lokalu.

Transport sprzętu o nietypowych wymiarach

Oferta przeprowadzek na Ursynowie obejmuje również transport przedmiotów o nietypowych wymiarach, czyli np. pianin i fortepianów. Ponadto z usług skorzystać mogą również firmy i biura, a także magazyny, czy biblioteki. Nowoczesny sprzęt, specjalne taśmy i pasy oraz odpowiednie pojazdy pozwalają na transport całych stanowisk pracy, maszyn i innego sprzętu, takiego jak kasy pancerne, serwery, czy sejfy. Co ważne, przewożone mienie jest odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami. Dzięki temu dociera na miejsce w idealnym stanie. Przeprowadzki firm mogą odbywać się w weekendy lub poza godzinami pracy, aby nie zakłócac normalnej działalności.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader