Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Składanie i montaż mebli

Jako firma od przeprowadzki bardzo często spotykamy się z sytuacją składania i montażu mebli w Warszawie. Są to zarówno meble wcześniej przez nas rozkręcone, jak i meble nowe, sprzedawane w paczkach.

W wieloletniej przygodzie z meblami mieliśmy do czynienia z większością firm dostępnych na rynku polskim. Składanie i montaż produktów firm: „Ikea”, „Forte”, „BRW”, „Arte-M”, „Taranko”, oraz wielu innych podobnych producentów nie jest dla nas problemem. Jeżeli przeraża Cię ilość paczek, niejasna instrukcja, spędzenie wielu godzin nad składaniem mebli lub zaczęliście już składać meble i macie już dosyć, my wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom i oferujemy wyręczenie w często żmudnym i stresującym montażu. My z miłą chęcią wykonamy tę pracę za Ciebie.

Naszą misją jest urzeczywistniać Twoje marzenia w pokoju dziennym, salonie, sypialni, bądź jadalni. Zrealizujemy Twoje marzenia montując meble ze szczególną starannością i dbałością. Zadbamy zarówno o mebel jak i o otoczenie, w którym się znajduje.

Szczególną uwagę zwrócimy na Twoje podłogi, ściany, czy ościeżnice drzwi. Wyjątkowo zadbamy o każde miejsce, w które zostaniemy zaproszeni do montażu mebli. Możemy również złożyć meble na terenie firmy. Znając różne sytuacje w których znajduje sie klient, elastycznie dopasowujemy się do zapotrzebowań naszych klientów.

W ofercie posiadamy: - Transport i wnoszenie paczek ( także wciąganie przez balkon, lub okno), - Montaż mebli (łóżek, szaf, komód, witryn itp.), - Wieszaniem półek, wieszaków, szafek, luster itp., - Wiercenie otworów pod kable, - Zakładanie oświetlenia, - Ustawienie i regulacja mebli, - Czyszczenie mebli.

Po wykonaniu kompleksowej usługi montażu, oraz pozostawieniu miejsca w porządku, klient dostaje ksero łatwej instrukcji w której ma zawarte informacje w jaki sposób wyregulować drzwi po obciążeniu mebla.

Więcej informacji na temat usług montażu mebli uzyskają Państwo na specjalnie przygotowanej stronie internetowej MontierMebli.pl.

20181126_pretaporter_referencje

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach