Automatic translations: EnglishFrenchGermanPolishRussian
/ Zadzwoń teraz! tel.: 509 191 217 / e-mail:

Przeprowadzki Warszawa

Materiały do przeprowadzek

Przy przeprowadzkach stawiamy na profesjonalizm i korzystamy ze sprzętu, który umożliwia nam zapewnianie bezpiecznej usługi przeprowadzki dla każdego z Warszawy i okolic. Jak Państwo widzą w naszej pracy przy przeprowadzkach posługujemy się rozmaitymi taśmami, wózkami, foliami i innym sprzętem, a wszystko po to, aby Państwa przeprowadzka była przeprowadzona skutecznie. Mamy doświadczenie w sposobach pakowania, doszkalamy się w tym zakresie i jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w pakownictwie. Powierz nam swoją przeprowadzkę, a nie będziesz zawiedziony. Jesteś ciekaw, jak wygląda przeprowadzka? Zobacz to w galerii zdjęć z jednej z naszych realizacji.

Przeprowadzki Warszawa

Przejdź na stronę https://przeprowadzkisklep.pl i kup materiały do przeprowadzki z dostawą do domu.

Folia bąbelkowa / pęcherzykowa dla Twojej przeprowadzki

Przeprowadzki Warszawa

Podczas przeprowadzki zabezpiecza ładunek przed wstrząsami i uderzeniami. Folia jest bardzo elastyczna, oraz odporna na rozdarcie, bez trudu dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów znajdujących się na przeprowadzce, ma właściwości izolacyjne, chroni przed zanieczyszczeniami, działaniem wody i wilgocią. To, że folia jest przezroczysta ułatwia rozpoznanie opakowanych w nią produktów. Folia pęcherzykowa dzięki swoim własnościom ma bardzo szerokie zastosowanie na Twojej przeprowadzce przy ochronie:

 • mebli,
 • lustra,
 • sprzętu elektronicznego np. TV,
 • szkła,
 • porcelany i wyrobów ceramicznych,
 • wyposażenia biurowego (monitor),
 • instrumentów muzycznych i wielu innych wyrobów.
Folia bąbelkowa dostępna jest w różnych długościach i szerokościach.

Folia stretch na przeprowadzkę

Przeprowadzki Warszawa

Na przeprowadzce ma szerokie zastosowanie, używana jest do owijania przedmiotów, co unieruchamia je i tym samym zabezpiecza przed zewnętrznymi warunkami. Praktycznie na każdej przeprowadzce, powinna być folia stretch. Dzięki niej:

 • owiniesz szuflady, drzwiczki przed otwieraniem, co zapobiegnie wyłamaniu się drzwiczek,
 • owiniesz mebel co uchroni go przed brudem, wilgocią, a za razem usztywnisz całą jego konstrukcję,
 • owiniesz wcześniej wyjęte półki z mebli, dzięki temu zabezpieczysz je przed warunkami zewnętrznymi, a także uporządkujesz je, tak aby stanowiły jeden pakunek,
 • unieruchomisz części rozłożonego łóżka, lub szafy w łatwo układające się paczki.
Dzięki swoim właściwościom nie tylko unieruchamia ładunek, ale chroni podczas przeprowadzki przed deszczem, śniegiem, brudem i kurzem Twój
 • materac,
 • narożnik,
 • kanapę,
 • pufę,
 • lampę,
 • sprzęt audio,
 • oraz wiele innych.
Folia stretch dostępna jest w 3 kolorach Biały, Przezroczysty, Czarny. Biała i Czarna folia stretch idealna jest do pakowania na przeprowadzkach dyskretnych i estetycznych. Dzięki kryjącemu kolorowi folii, ciężko odgadnąć osobom postronnym co znajduje się w paczce. Kolor daje wrażenie estetyczności.

Papier pakowy na przeprowadzkę

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzka często wiąże się z transportowaniem szkła, porcelany, kryształów, aby wszystko dotarło całe i zdrowe zalecamy makulaturowy papier pakowy. Dzięki niemu owiniesz wszystkie delikatne elementy w kuchni (talerze, szklanki, miski) w salonie (kieliszki kryształowe, figurki porcelanowe) i łazience (perfumy), oraz inne delikatne rzeczy). Papier pakowy możesz użyć jako wypełniacz do kartonu, doskonale spełnia się na spodzie pudełaka, oraz na jego wierzchu, zabezpieczając zapakowany towar przed wilgocią i zabrudzeniem. Doskonale zakrywa zawartość przesyłki.

Worki do przeprowadzki

Przeprowadzki Warszawa

Worki, które zalecamy na przeprowadzkę są duże i wykonane z folii polietylenowej o małej gęstości, posiadają mocny zgrzew, ogólnie charakteryzują się wysoką wytrzymałością na rozdarcia, odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne co może być przydatne podczas przeprowadzki na której pada deszcz, lub śnieg. Na przeprowadzce cechują się wysoką użytecznością:

 • Zapakujesz koce, firany, pościel, ubrania (możesz także powiesić ubrania na wieszakach),
 • Zgromadzisz niepotrzebne rzeczy w jednym worku,
 • Sprawdzają się jako zabezpieczenie do nieużywanych opon w piwnicy.
Jeżeli nie masz kartonów możesz użyć worków do magazynowania przedmiotów.

Dowiedz się więcej lub zadzwoń (+48) 509 191 217

Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz:

W przypadku zainteresowania przeprowadzką wypełnił poniższy formularz, a zgłosimy się do Ciebie w bardzo krótkim czasie. Postaraj się określij w nim możliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących przeprowadzki, takich jak typ przeprowadzki, rodzaj przedmiotów, ilość mebli itp. Oczekujemy na Wiadomość od Ciebie lub Twojej firmy!

Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Twój telefon:

Twój e-mail:

Skąd dokąd?

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy, montaż mebli, przenoszenie gabarytu, opróżnianie lokalu?

Jaka jest powierzchnia lokalu?

Ile jest pomieszczeń w lokalu, jakie? (np 2 x pokój, łazienka, kuchnia, garaż itp)

Z którego piętra na które?

Czy są windy?

Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę?

Ile osób przeprowadza się?

Czy zabieramy wszystkie rzeczy z lokalu czy tylko wybrane? Wymień jakie rzeczy mamy zabrać i ile jest sztuk (np 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 3 stoły, pralka, biurko)?

Czy rzeczy osobiste (ubrania, książki, szkło) będą już spakowane, czy ma zająć się tym nasza firma?

Informacje dodatkowe:

Zadzwoń: (+48) 509 191 217, przeprowadzki warszawa tanio, firma przeprowadzkowa warszawa, cennik, przeprowadzki mieszkań, domów, biur i firm, transport pianin i fortepianów / Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przeprowadzki Warszawa Tanio Cennik - Stworzone z przez Paweł Białach